Grupa wsparcia dla wolontariuszy pomagających uchodźcom

Bezpłatna grupa wsparcia dla wolontariuszy, którzy pomagają uchodźcom z Ukrainy. Jeżeli jesteś wolontariuszem, pomagasz uchodźcom i potrzebujesz porozmawiać z innymi pomagającymi w atmosferze dyskrecji i bezpieczeństwa, ta grupa jest dla Ciebie.

Patrząc na dramat związany z wojną w Ukrainie i widząc wysiłki wolontariuszy, postanowiliśmy dołożyć naszą cegiełkę do pomocy. Serdecznie zapraszamy wolontariuszy, którzy pomagają uchodźcom na spotkania bezpłatnej grupy wsparcia w Zabrzu.

Spotkania rozpoczynamy 12 kwietnia (wtorek) o godz. 17:00.

Będziemy się spotykali co 2 tygodnie we wtorki, zawsze o tej samej godzinie.

Kilka słów o prowadzących:
Gabriela Rosół - psycholog
Ukończyła Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek - Psychologia o specjalności psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz psychologia kliniczno - wychowawcza dzieci i młodzieży. W ramach kształcenia podyplomowego ukończyła również 4 -letni kurs psychoterapii systemowej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Przez 5 lat pracowała pod superwizją jako terapeuta małżeństw i rodzin. Obecnie pracuje w Diecezjalnym Ośrodku Adopcyjnym w Sosnowcu, gdzie pełni również funkcję dyrektora. Ma doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi kryzysu, straty i żałoby. Pracuje pod stałą superwizją. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje.

Katarzyna Górczyńska - psycholog, terapeuta
Absolwentka Instytutu Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie - specjalność: psychologia kliniczna. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Nauk Społecznych KUL. Posiada doświadczenie w udzielaniu wsparcia dla osób doświadczających traumy, straty i żałoby, pracowała w poradnictwie oraz interwencji kryzysowej, również w zakresie wsparcia osób doświadczających przemocy. Obecnie jest pracownikiem Diecezjalnego Ośrodka Adopcyjnego w Sosnowcu, gdzie zajmuje się badaniami psychologicznymi kandydatów, szkoleniami, poradnictwem oraz wsparciem terapeutycznym. Współpracuje z mediami. Autorka kilkunastu artykułów o tematyce psychologicznej. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje. Pracuje pod stałą superwizją.

Jeżeli jesteś wolontariuszem, pomagasz uchodźcom i potrzebujesz porozmawiać z innymi pomagającymi w atmosferze dyskrecji i bezpieczeństwa, ta grupa jest dla Ciebie.

Zgłoszenia pod numerem telefonu: 882 423 396.

Serdecznie zapraszamy!


Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii
Dane kontaktowe i korespondencyjne
ul. Wiktora Brysza 8, 41-800 Zabrze
zarzad@fripp.org.plSiedziba Fundacji
ul. Wiktora Brysza 8, 41-800 Zabrze

+48 32 726 11 79
+48 606 313 066
info@fripp.org.plKonto bankowe
ING Bank Śląski
97 1050 1298 1000 0090 3026 5772

NIP: 6482769511 REGON: 243398589
KRS: 0000482005

© 2024 Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii.
Webdesign: VdeMedia