Zespół

Katarzyna Konczelska (psycholog)

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Szkołę Trenerów Metrum, Roczne Studium Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu oraz liczne szkolenia z zakresu m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTRS), diagnozy i terapii zaburzeń depresyjnych, diagnozy i terapii stresu pourazowego (PTSD), Racjonalnej Terapii Zachowania, Mediacji Rodzinnych.

Zobacz więcej

Katarzyna Włoch Hyla (psychoterapeuta)

Ukończyła całościowy kurs z zakresu psychoterapii w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych.

Zobacz więcej

Jagoda Sikora (psycholog)

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Jest absolwentką Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.

Zobacz więcej

Piotr Michalski

Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w zakresie finansów i inwestycji oraz na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w zakresie rachunkowość przedsiębiorstw.

Zobacz więcej

Małgorzata Halkiewicz (psycholog)

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Pracuje w szkole podstawowej i przedszkolu w Chorzowie na stanowisku psychologa.

Zobacz więcej

Marta Banout (psycholog)

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła kurs Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Dialogu Motywującego.

Zobacz więcej

Katarzyna Rosół (psycholog)

Studia magisterskie psychologii ukończyła na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zobacz więcej

Monika Dyszy (pedagog, logopeda)

Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Akademii Świętokrzyskiej. Nauczyciel dyplomowany.

Zobacz więcej

Rony Berger (psycholog)

Rony Berger jest psychologiem klinicznym, wykładowcą na uniwersytecie Ben-Guriona i uniwersytetcie w Tel Awiwie. Ekspert w zakresie łagodzenia skutków terroryzmu i różnego rodzaju katastrof.

Zobacz więcej

Marta Piasecka (psycholog, psychoterapeuta)

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie uczestniczy w czteroletnim, akredytowanym przez PTP, szkoleniu psychoterapeutycznym w Śląskiej Szkole Psychoterapii oraz w szkoleniu I-go stopnia psychodramy w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanego przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zobacz więcej

Klaudia Zgraja (trener)

Ukończyła fizjoterapię na AWF w Katowicach oraz terapię zajęciową w Medyku Katowice – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego

Zobacz więcej

Aleksandra Snoch (psychoterapeuta)

Aleksandra Snoch, psychoterapeuta, pedagog specjalny, mediator, psycholog (w trakcie obrony). Na co dzień pracuje z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi trudnościami rozwojowymi i emocjonalnymi. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. W ciągu kilkunastu lat pracy w poradni zajmującej się leczeniem uzależnień prowadziła terapię par, pomagała też członkom ich rodzin.

Zobacz więcej


Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii
Dane kontaktowe i korespondencyjne
ul. Wiktora Brysza 8, 41-800 Zabrze
zarzad@fripp.org.plSiedziba Fundacji
ul. Wiktora Brysza 8, 41-800 Zabrze

+48 32 726 11 79
+48 606 313 066
info@fripp.org.plKonto bankowe
ING Bank Śląski
97 1050 1298 1000 0090 3026 5772

NIP: 6482769511 REGON: 243398589
KRS: 0000482005

© 2023 Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii.
Webdesign: dotCMS.pl