Zespół

Katarzyna Konczelska (psycholożka, psychoterapeutka)

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Szkołę Trenerów Metrum, Roczne Studium Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu oraz liczne szkolenia z zakresu m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTRS), diagnozy i terapii zaburzeń depresyjnych, diagnozy i terapii stresu pourazowego (PTSD), Racjonalnej Terapii Zachowania, Mediacji Rodzinnych.

Zobacz więcej

Katarzyna Włoch Hyla (psychoterapeutka)

Ukończyła całościowy kurs z zakresu psychoterapii w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych.

Zobacz więcej

Urszula Kłosińska (gerontopsycholożka)

Urszula Kłosińska - gerontopsycholożka, doktorantka i wykładowczyni SWPS Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego. Jej zainteresowania dotyczą przede wszystkim pracy klinicznej z osobami mającymi otępienie. Pracowała między innymi: na oddziale geriatrycznym, w poradni psychologicznej, w domach opieki długoterminowej, w dziennych domach opieki medycznej oraz klubach seniora.

Zobacz więcej

Marta Piasecka (psycholożka, psychoterapeutka)

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie uczestniczy w czteroletnim, akredytowanym przez PTP, szkoleniu psychoterapeutycznym w Śląskiej Szkole Psychoterapii oraz w szkoleniu I-go stopnia psychodramy w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanego przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zobacz więcej

Aleksandra Snoch (psychoterapeutka)

Aleksandra Snoch, psychoterapeuta, pedagog specjalny, mediator, psycholog (w trakcie obrony). Na co dzień pracuje z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi trudnościami rozwojowymi i emocjonalnymi. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. W ciągu kilkunastu lat pracy w poradni zajmującej się leczeniem uzależnień prowadziła terapię par, pomagała też członkom ich rodzin.

Zobacz więcej

Karolina Płocka (psycholożka, terapeutka)

Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Program Edukacji Psychologicznej w zakresie Terapii Gestalt, Studium Specjalne w zakresie Socjoterapii prowadzone przez Ośrodek Terapii Gestalt w Krakowie, kurs „Podstawy Psychoterapii Indywidualnej” oraz „Intensywny Trening Kontaktu w Relacji Psychoterpeutycznej” prowadzone przez Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Oprócz tego szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej, pracy ze środowiskami LGBT, zaburzeń emocji i zachowania dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej

Małgorzata Zuchlke (pedagog, terapeutka)

Ukończyła pedagogikę, w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej. Uzyskała dyplom ukończenia Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Ponadto ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in.: Studium Metod Psychokorekcyjnych w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym w Warszawie, Depresja u dzieci i młodzieży, szkolenie z zakresu coachingu.

Zobacz więcej


Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii
Dane kontaktowe i korespondencyjne
ul. Wiktora Brysza 8, 41-800 Zabrze
zarzad@fripp.org.plSiedziba Fundacji
ul. Wiktora Brysza 8, 41-800 Zabrze

+48 32 726 11 79
+48 606 313 066
info@fripp.org.plKonto bankowe
ING Bank Śląski
97 1050 1298 1000 0090 3026 5772

NIP: 6482769511 REGON: 243398589
KRS: 0000482005

© 2024 Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii.
Webdesign: VdeMedia